Instalací Fotovoltaické elektrárny získáte

  • čistou eletrickou energii, šetrnou k životnímu prostředí
  • nadprůměrné zhodnocení vložených nákladů
  • menší závislost na dodavateli elektrické energie
  • možnost získání dotace = snížení počátečních nákladů
  • úsporu za účty za elektřinu ve výši 60 až 80%
  • zhodnocení Vaší nemovitosti

Navrhneme a postavíme Vám řešení na míru od jednoduchého ohřevu vody až po FVE s dobíjecí stanicí pro elektromobily, FVE pro bytový dům nebo FVE do Vaší továrny. Pro rychlou návratnost zvláště složitějších systémů je nezbytný kvalitní návrh systému. 


Fotovoltaický ohřev vody 


Fotovoltaická elektrárna s baterií a dobíjecí stanicí pro elektromobily 

MPPT regulátor převádí stejnosměrné napětí Fotovoltaických panelů na střídavé napětí 220V. K MPPT regulátoru je připojen elektrický bojler. Převod na střídavé napětí je nutný pro správnou funkci spínacích prvků (termostatu) v bojleru.

Fotovoltaický ohřev vody je vhodný pro domácnosti s malou spotřebou elektrické energie, kterým se nevyplatí investice do Fotovoltaické elektrárny s hybridním měničem a bateriovým úložištěm.

Kvalitní návrh včetně počtu panelů a velikosti bojlerů Vám zajistí správnou funkci a získání dotace v programu Nová zelená úsporám.


Fotovoltaická elektrárna s hybridním asymetrickým měničem a ukládáním přebytečné energie do baterií Vám umožní využívat uskladněnou elektrickou energii v době, kdy slunce nesvítí, třeba v noci. Kvalitně navržená Fotovoltaická elektrárna Vám uspoří až 80% nákladů na elektřinu.

Dostatečně výkonově dimenzovanou Fotovoltaickou elektrárnu můžete doplnit dobíjecí stanicí pro elektromobily.